Sivas Deppot Banyo Ekipmanları

Sivas Deppot Banyo Ekipmanları

Deppot Yapı Malzemeleri LTD. 2007 yılında ithalatçı firma olarak kurulmuştur. 2013 yılına kadar sektörde aktif olmayan firma ithalat hizmetleriyle kendini yenilemiş ve banyo aksesuarları üreticisi olarak Türkiye'nin her yerinde acentalar açmıştır. 
2 yıllık sürede Deppot Yapı Malzemeleri LTD. Türkiye'de 500 satış noktası ve 15 ülkeye olan ihracat büyüklüğüne ulaşmıştır.
Gün geçtikçe ürün 

portfoyümüz yeni pirinç, paslanmaz çelik ve çinko ürünlerle genişlemektedir. Tesisimizde 300den fazla ürün imalatı gerçekleştirilebilmektedir.
Ciromuzun %55'ini oluşturan duş aksesuarları 37 çeşit ve renk ile satışa sunulmuştur. Çinli ortağımız tarafından üretilen ithalat ürünlerin montaj ve ambalajı tesislerimizde yapılmaktadır.
2016 yılına yönelik üretim planlarımıza göre duş malzemelerinin bir kısım parçalarının Çinli ortağımızla beraber kendi tesisimizde üretilmesi öngörülmektedir.
Deppot Yapı Malzemeleri 51 çalışanı ve 6.000m2lik alanı ile sektörde en hızlı büyüyen firma konumundadır.
Ünümüzü UNICERA, ISH Frankfurt, Dubai Big 5, Moscow Mosbuild gibi fuarlara katılarak artırmaya çalışıyoruz.
Tam müşteri memnuniyetini amacımız deneyimli ve vizyon sahibi yöneticilerimizin liderliğinde yüksek kalite ve ürün çeşitliliğimizle gerçekleşecektir.