Hakkımızda

Hakkımızda


   Şardaşlar Yapı Mlz.Ltd.Şti. 1970 yılında inşaat ve yapı malzemeleri satışını başlayan Aile Şirketimiz, güvenli ticaret yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekibi ve ürün marka çeşitliliği ile Sivas ve çevre illerine inşaat ve yapı sektörüne malzeme temin eden örnek şirketlerdendir.

  Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayışından ödün vermeyen Şardaşlar Yapı Mlz.Ltd.Şti, ilk günden beri süregelen aynı müşteri odaklı anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam eden Şardaşlar Yapı Mlz.Ltd.Şti, alanında önde gelen bir çok firmanın bayiliği ile BİEN Seramik, Ege Seramik, Anka Seramik, Uşak Seramik, Adell Armatürler, Deppot Banyo Ekipmanları, E.C.A Ürünleri, İzocam ve Weber Isı ve Ses Yalıtımı, Mcm Mozaik, Nsk Armatürleri, Orka Banyo Mobilyaları, Tema Armatürleri, ve çeşitli dekorasyon ürünleri ile ürün gamını tamamlamış ve sizelerin hizmetine devam etmekteyiz.

  Firmamızın amacı; Siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktır. Sizleri ürün çeşitlerimizi ve örnek uygularımızı görmeniz için Sivas Kayseri yolu 6. km taşlıdere mevkiindeki Showroom'umuza bekliyoruz. 

Sardaşlar Yapı Mlz.Ltd.Şti.